و این منم..

سلام دوستان عزیزم.. از این که در روزهای سخت همراهم بودیم ممنونم.

دارم دی وی دی آزمندیان رو گوش می دم ..خداوند انشالله توفیق بدهد تا زندگی ام رو آنگونه که می خواهم بسازم .

الحمدلله آرامش پیدا کرده ام ..امروز اتاق آیدا را کمی مرتب کردیم و دو تا صندوق قدیمی را که مصطفی اخیرا خریده بود پر از وسایل و ابزار آلات شخصی همسرم کردم و رویش گلیم پهن کردم وآینه قدیمی را رویش گذاشتم . خیلی زیبا شد . و دو تا قفسه کتاب توی اتاق آیدا داشتیم که نصفه و نیمه پر بود و این بود که همه کتابها را به یک قفسه منتقل کردم و قفسه بعدی را هم با دکور های قدیمی زیبا که داشتم پر کردم خیلی خوب شده اتاق حس های خوب و آنتیک داره و من خیلی می پسندم .نگاش می کنم لبخند می زنم .

اونقدر دنیا بدون فشار و استرس اطرافیان زیباست که دعا می کنم همیشه همینقدر تنها و خوشحال باشم . گاهی تنها بودن بهتر از  اینه که کنار کسانی باشی که باعث ناراحتی و اعصاب خوردی شما هستند .

البته وقتی فکر می کنم می بینم چه آدمهای کوچکی که دنیاشون اینقدر کوچکه که از رنجاندن یه زن باردار که یه فرشته کوچولو  تو راه داره اینقدر لذت می برن ..

و من هم چقدر دنیام کوچک شده که می رنجم و بهشون نشون می دم که به هدفشون رسیدن .

 خدا رو شاکرم که در این شهر خانه ای دارم و می توانم از انها دور باشم. خدایا قلب های ما را مهربان کن و این همه بغض و کینه را از ما دور کن .

 خدایا مرا در پناه خودت حفظ کن .. و فرزندم را در آغوش مهربانت محفوظ نگه دار تا در وقت معهود در سلامتی کامل کنار ما باشد.

/ 5 نظر / 25 بازدید
مهندس احمدی

سلام بسيار جالب توجه بود به ما هم سری بزنيد خوشحال میشوم

نیلوفر

خوشحالم که بهتری عزیزم ، نگرانت بودم ... این وسط مصطفی بنده خدا که گناهی نکرده ، اون همینکه بر خلاف نظر دیگران انتخابت کرده یعنی دوستت داشته ، دیگه اولویت بندی معنی نداره ... عشق به همسر و مادر و ... هر کدوم متفاوته و نمیشه جایگاه اول و دومی براش مشخص کرد ... من بازم دوستانه بهت میگم اصلا با همسرت در مورد خانواده اش کل کل نکن ... بذار هر وقت میخواد بره اونجا ! بعد یه مدت که اروم تر شدی در حد سلام و علیک باهاشون معاشرت داشته باش ! تو اشتباهت اینه که یا از اینور بوم میفتی یا از اونور ! نه زیادی محبت کن و نه زیادی عصبانی باش ... مخصوصا پیش همسرت باهاشون خوب باش ! خوب بودن یعنی لبخند زدن نه کارای دیگه ای کردن ! وقتی هم همسرت نیست و اونا میخوان حرفی بزنن بدون توجه برو دستشویی مثلا ! یا یه اتاق دیگه ! یا حیاط ! کلا از اون محیط دور شو ! اینکه تو هم جواب بدی خیلی زشته ! بخصوص اینکه سن شون بالاست و هرچی هم بد باشن همه حتی همسرت حق رو به اونا میدن ! امیدوارم این مشکلات بعد بدنیا اومدن نی نی برطرف شه [گل]

محبوب

الهی آمین

انور

من هر وقت به وب سایت یا وبلاگی سر میزنم معمولاً نظر میدم... قبل از اینکه دی وی دی آقای آزمندیان رو گوش کنی بهتره نکته ای زیر رو بخاطر داشته باشی.... در وبلاگ تو آنچه بیشتر از همه نظر منو جلب کرد ، دوست نداشتن مادرشوهرته... و این کاملاً به ضرر خودت و سلامتی ات است... ما وقتی کسی نسبت به کسی کینه داریم ، تصویر و احساسی از کینه در ذهن ماست ... و وقتی نسبت به کسی عشق داریم تصویر و احساسی از عشق در ذهن ماست... به نظرت تصویر کدام یک زیباتر است. مطمئناً عشق. له نظرت وقتی نسبت به کسی کینه داشته باشی ، آن شخص بیشتر غذاب می کشد یا تو؟ مطمئناً تو . خودت و خودت و فقط خودت داری به خودت زیان می رسانی... آن هم به سلامتی ات. پس بهتره به خاطر سلامتی خودمان هم که شده به دیگران عشق داشته باشیم... آیا سلامتی خودمان انگیزه خوبی نیست...