فقط به خاطر او .. - اسباب کشی

اسباب کشی
ورود شما به اسباب کشی را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

نويسندگان
علی بابازاده
موضوعات وب
آهنگ(۱۳)
دانلود(۱٢)
عکس(٧)
موزیک(٥)
بهار(٥)
دانلود آهنگ(٥)
گزارش(٤)
هنر(٤)
آهنگ جدید(٤)
تصاویر(۳)
جدید(۳)
دولت(۳)
المپیک(۳)
خبر(۳)
بیماری(٢)
درمان(٢)
فوتبال(٢)
ایران(٢)
تیم(٢)
الف(٢)
رژیم(٢)
بدن(٢)
تتلو(٢)
واکنش(٢)
ریو(٢)
نیوز(٢)
میگنا(٢)
پونک(٢)
امیر تتلو(٢)
بهار نیوز(٢)
بهار خبر(۱)
به گزارش(۱)
مثل شیر(۱)
حامد همایون(۱)
آهنگ جدید حامد همایون(۱)
دانلود آخر شب(۱)
آهنگ همایون(۱)
موزیک جدید(۱)
علیشمس(۱)
مسعود صادقلو(۱)
سیروان(۱)
اردلان طعمه(۱)
حالم بده(۱)
مهدی احمدوند(۱)
مهدی جهانی(۱)
آلامتو(۱)
مگه(۱)
داعش(۱)
گرام(۱)
غذایی(۱)
نود(۱)
بازیکن(۱)
نیمه گمشده(۱)
پزشکی و سلامت(۱)
شکم(۱)
متن آهنگ(۱)
یوفا(۱)
خسروی(۱)
فال روزانه(۱)
دانلود موزیک(۱)
دانلود کتاب(۱)
وارث(۱)
دفاع(۱)
قاب عکس(۱)
آخر قصه(۱)
شادمهر(۱)
لاغری(۱)
میهن(۱)
متن(۱)
تنهام(۱)
خبری(۱)
نقل(۱)
مگه میشه(۱)
خرید کتاب(۱)
اقتصاد(۱)
هاشمی(۱)
غذا(۱)
کنکور(۱)
مرگ(۱)
بلاگ(۱)
کتاب(۱)
فیلم(۱)
اخبار(۱)
بازیگر(۱)
همایون(۱)
جهان(۱)
رفسنجانی(۱)
کشور(۱)
آلمان(۱)
آمریکا(۱)
گوشی(۱)
تبلیغات


کم کم دارم می فهم مادر شدن یعنی چه ؟

من یک منبع درد سیار هستم .

هر روز با یکی از اعضای بدنم آشنا می شوم . که وقتی سالم است و دردی ندارد اصلا متوجه حضورش نشده بودم . مثلا دیروز وقتی از خواب بیدار شدم گونه چپم ..پلک و چشمم ..و همینطور پیشونی ام به شدت درد می کرد مثل این آدمای سکته ای شده بودم کمترین حرکتی توی صورتم منجر به درد می شد . اصلا من حضور پلکم رو تا به حال اینقدر قوی و تاثیر گذار حس نکرده بودم . وقتی با هر بار پلک زدن درد می کرد . تازه فهمیدم خدایا چه عضو تاثیر گذاری در بدن من وجود دارد .

بماند که از عوارض بارداری بوده.. و بماند اینکه من نمی دانم چرا عوارض معمول و متداول بارداری در من کمتر بروز پیدا کرده و عوارض خاص و نا متداول بارداری بیشتر ..

هنوز هم درد می کند .

در عین حال معده ام ارور می دهد و بنابر این در طول شبانه روز یک وعده غذایی و ان هم ناهار را میل می کنم . که اگر بیش از دو لقمه باشد حتما رو دل می کنم و افقی می شوم . سوزش معده که جای خود دارد .

 به شدت تشنه ام و این را مدیون فشار خون پایینم هستم و کلا فشار خونم توی دوران بارداری توی بازی هست . یا حرص می خورم و می رود بالا و در مواقع معمولی به شدت پایین است .

از خوابم بگویم که یا خوابم نمی برد . یا اگر بخوابم آن هم به مدت نهایتا یک ساعت حتما کابوس می بینم . یا اگر کابوس نبینم حتما رگ سیاتیک پایم می گیرد . و از انجا که پهلو به پهلو شدن در خواب خودش یک کابوس تمام عیار است یا در این بین از خواب بیدار می شوم . یا آیدای عزیز اونقدر لگد می زند تا بیدار شوم و با پایی که رگش گرفته نه می توانم تکان بخورم و نه هیچ کار دیگر .. صلوات می فرستم و آرام آرام سعی می کنم بنشینم .

 بله من یک منبع درد سیار هستم .

هر روز صبح با درد فزاینده انگشتان ورم کرده ام رو به رو هستم . نه چیز های شور می خورم که ورمم به خاطر ان باشد و نه هیچ چیز دیگر .. به خیالم انگشتانم دوست دارند که در ارکستر درد بدنم همنوا با بقیه اعضا بنوازند .

بارداری است دیگر و عوارض اش طبیعی است . نیاز به صبر ایوب دارد . و من دارم صبور تر از قبل می شوم .

 دیشب همسرم درد خفیفی در پشت سرش داشت. مسکن خورد و داشت آسمان و زمین رو به هم می دوخت .و بماند که من برای تسکین دردهایم مسکنی نمی توانم بخورم .

و اینگونه است که درد می کشی تا فرشته ات به زمین بیاید . به نظر من هر کسی یک جوری درد می کشد و این منحصر به من نیست . انسان با درد آفریده شده است .

 دعا می کنم که همه کسانی که می شناسم و نمی شناسم مادر شوند . و انشالله که درد نکشند . اما مادر شوند . همه کسانی که در جستجوی نیمه گم شده خود هستند . به حق فرشته هایی که بالقوه می تواند در زهدان انها باشد به آرمان خود برسند .

دعا می کنم خداوند همه امانتهایی را که به زنان بخشیده به سلامت نگه دارد و در زمان معهود و در سلامت کامل به آغوششان برساند .

 دعا می کنم برای همه زنان سرزمینم که شادتر و زیباتر از همیشه زندگی کنند . بدون ترس از دست دادن ها و بدون ترس به دست نیاوردن ها ..

چهارشنبه ۱۳٩۳/۱۱/۱٥ | ٧:۳۸ ‎ق.ظ | خاطره | نظرات ()

امکانات وب